Dziś jest: Sobota, 21 Lipiec 2018 Strona główna Napisz do nas
O firmie Oferta Aktualności Kontakt

PARTNERZY

AKTUALNOŚCI

BORGHI
GUSBI
ITALTECH
PRESMA
SIBO
TECHNO PLASTIC
TiBi S.p.A.
2009-03-06 - Wykańczanie powierzchni kompozytów drewna i tworzyw sztucznych

W związku z coraz większym zastosowaniem artykułów wykonanych w procesie wytłaczania z kompozytów drewna i plastiku (WPC – wood polymer composites) wykorzystywanych w przemyśle samochodowym, budownictwie oraz do aranżacji wnętrz przedstawiamy Państwu ofertę naszego niemieckiego partnera, firmy Wöhler, w dziedzinie urządzeń do wykańczania powierzchni.

Wöhler – Technologia i „know-how”
Dzięki ponad 50 letniemu doświadczeniu w branży szczotkarskiej, maszyny oraz szczotki firmy Wohler, przez ostatnie 15 lat są szeroko stosowane do formowania powierzchni oraz przetwarzania kompozytów drewna i tworzyw sztucznych. Ogromne doświadczenie firmy Wöhler, jako producenta maszyn oraz szczotek, jest bardzo pomocne przy dobieraniu właściwej maszyny dla aplikacji oraz przy tworzeniu odpowiedniego projektu szczotki dla specjalnych aplikacji.

Optymalny system – maszyna i szczotki
Urządzenia, charakteryzujące się modułową budową, dużą elastycznością oraz możliwością pracy osobno lub w linii, zostały zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem pracy z wytłaczanymi kompozytami drewna i tworzyw sztucznych ze względu na ich specjalne właściwości.
Różne modele maszyn wyposażone są w jedną lub kilka stacji ze szczotkami walcowymi, jak również w rolki karbujące do kształtowania zarówno powierzchni górnej i dolnej. Dodatkowo na maszynie mogą się znajdować stacje ze szczotkami pierścieniowymi do obróbki boków, małych powierzchni lub ramion, w zależności od potrzeb.

Elastyczność kształtowania
Bardzo szeroki zakres możliwości, dedykowany kształtowaniu powierzchni, pozwala na stworzenie każdego wzoru powierzchni. Firma Wöhler jest dumna z faktu, iż może zaoferować Klientom kompletne rozwiązania, ponieważ zarówno projektuje maszyny, jak i produkuje szczotki oraz posiada techniczne „know-how”.

Laboratorium Wöhler
W celu uzyskania określonej przez Klienta powierzchni stworzono specjalne laboratorium do testowania, w którym szczotki i rolki tłoczące mogą być modyfikowane i dostosowywane pod kątem przysłanych przez Klienta wzorów oraz indywidualnych wymagań. Testy pomagają Klientom w znalezieniu optymalnej charakterystyki produktu oraz pozwalają określić niezbędne parametry produkcyjne.

Praca zespołowa – Wöhler i Ty
Bliska współpraca z Klientami tworzy podstawę działania firmy Wöhler i umożliwia ciągłe ulepszanie produktów oraz zapewnia rozszerzenie ich zakresu. Firma Wöhler jest przekonana, że podstawą jej dobrej reputacji oraz silnej pozycja na rynku są sukcesy Klientów.

System tłoczenia
Zoptymalizowany system z rolkami tłoczącymi, pozwalający na uzyskanie powierzchni naturalnego drewna lub każdego innego wzoru, występuje zarówno w połączeniu z linią szczotkującą oraz jako wolnostojące urządzenie. System z rolkami tłoczącymi do produktów z WPC (wood polymer composites) wyposażony jest w elektrycznie grzaną, utwardzoną powierzchniowo rolkę tłoczącą na górze oraz przeciw-rolkę na dole. Zintegrowany system obejmuje także kontrolę prędkości i temperatury oraz regulację ciśnienia hydraulicznego.
Urządzenia tłoczące, produkujące zróżnicowany wzór są kolejną generacją tego typu urządzeń, dedykowanych przemysłowi kompozytów drewna i tworzyw sztucznych. Innowacyjny projekt eliminuje sytuację, w której na każdej desce znajduje się identyczny wzór, co szczególnie rzuca się w oczy w przypadku pomostów lub ogrodzeń.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z pracownikami firmy
ANA Biuro Handlowe tel. (042) 639 28 50 lub 605 208 748.

Szczotkarstwo Wtryskarki Linie Wytłaczające
Przetwórstwo poliuretanu Obuwie Obróbka drewna
Maszyny używane Peryferia Obróbka metalu
powrót na górę ↑
ANA BIURO HANDLOWE
Łódź 93-574, Ul. Radwańska 72/6, tel.: +48 (42) 639 28 50, fax: +48 (42) 636 23 06, e-mail:
design & hosted by : ntgroup