GERLACH

gerlach_logo

GERLACH Maschinenbau jest międzynarodową firmą i producentem maszyn do wulkanizacji gorącym powietrzem z 40-letnim doświadczeniem i światowym liderem technologii dostarczającym rozwiązania „pod klucz”. Maszyny GERLACH służą do wulkanizacji kauczuku syntetycznego, kauczuku naturalnego i silikonów. Dzięki modułowej konstrukcji maszyn oraz zastosowaniu różnych etapów i rodzajów obróbki materiałów klienci Gerlach uzyskują doskonałe powierzchnie wytwarzanych produktów. Oprócz gorącego powietrza Gerlach wykorzystuje również inne źródła energii w kanałach wulkanizacyjnych i suszących z oczyszczaniem powietrza wywiewanego. Obejmują one w szczególności energię mikrofalową i podczerwoną, a także ich specyficzne dla procesu połączenie z gorącym powietrzem.

Doświadczenie w konstruowaniu i najwyższa jakość urządzeń gwarantują użytkownikom wieloletnią, bezproblemową pracę urządzeń.

Technologiczne „know-how” w połączeniu z doskonałą inżynierią mechaniczną, w zakresie wykonania i jakości, od wielu lat jest gwarancją wydajnej i skutecznej wulkanizacji gumy dla naszych klientów na całym świecie.