Dziś jest: Sobota, 21 Lipiec 2018 Strona główna Napisz do nas
O firmie Oferta Aktualności Kontakt

PARTNERZY

AKTUALNOŚCI

BORGHI
GUSBI
ITALTECH
PRESMA
SIBO
TECHNO PLASTIC
TiBi S.p.A.

Notice: Undefined offset: 0 in /home/anabh/public_html/anabh.com.pl/index.php on line 169
2014-05-07 - Boucherie Borghi Group

Firma Borghi S.p.A. z siedzibą w Castelfranco Emilia we Włoszech oraz firma Boucherie N.V. z siedzibą w Izegem w Belgii mają zaszczyt ogłosić połączenie swoich potencjałów w celu optymalizacji zaspokajania potrzeb światowego przemysłu szczotkarskiego oraz wspólnego przeniesienia swoich technologii na nowy, wyższy poziom. Obydwie firmy, dobrze znane jako światowi liderzy przemysłu szczotkarskiego postrzegają swoje połączenie jako silną podstawę dalszego rozwoju technologicznej doskonałości.

 

Boucherie jest jedną z największych oraz wiodących na świecie firm produkujących wyposażenie do produkcji szczotek. Firma ta jest pionierem rozwoju nowych technologii produkcji szczotek, szczoteczek do zębów, szczoteczek kosmetycznych, dentystycznych oraz innych szczotek o niewielkich rozmiarach. Doświadczenie firmy Boucherie w zakresie wydajnej produkcji szczotek precyzyjnych nie znajduje sobie równych. Ponadto firma Boucherie jest bardzo ceniona za innowacyjność swoich rozwiązań technologicznych jako światowy lider projektowania oraz konstrukcji form wtryskowych, zarówno do produkcji artykułów jedno jak i wielo-komponentowych z licznymi opatentowanymi rozwiązaniami.

 

Firma Borghi jest szeroko znana na świecie za sprawą swoich innowacyjnych rozwiązań stosowanych w produkowanych przez nią wysokiej jakości maszynach służących do produkcji szczotek i mioteł stosowanych w gospodarstwach domowych, branży profesjonalnych usług sprzątania oraz szczotek przemysłowych. Za sprawą swojej silnej obecności na świecie poprzez strukturę wielu oddziałów oraz reprezentantów firma Borghi zapewnia szybką i sprawną obsługę, co jest bardzo doceniane przez jej klientów. Borghi produkuje również maszyny służące do produkcji szczotek listwowych, skręcanych drutem, mopów a także maszyny oraz akcesoria służące do strzyżenia i rozszczepiania wyprodukowanych szczotek.

Szczotkarstwo Wtryskarki Linie Wytłaczające
Przetwórstwo poliuretanu Obuwie Obróbka drewna
Maszyny używane Peryferia Obróbka metalu
powrót na górę ↑
ANA BIURO HANDLOWE
Łódź 93-574, Ul. Radwańska 72/6, tel.: +48 (42) 639 28 50, fax: +48 (42) 636 23 06, e-mail:
design & hosted by : ntgroup