Dziś jest: Sobota, 21 Lipiec 2018 Strona główna Napisz do nas
O firmie Oferta Aktualności Kontakt

PARTNERZY

AKTUALNOŚCI

BORGHI
GUSBI
ITALTECH
PRESMA
SIBO
TECHNO PLASTIC
TiBi S.p.A.
Agregat wtryskowy
Stół obrotowy
2010-08-19 - Agregaty wtryskowe

 

Miło jest nam poinformować, że ANA Biuro Handlowe od 1 lipca 2010r. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce włoskiej firmy Divisione Prodotti Speciali specjalizującej się w urządzeniach wspomagających proces wtrysku oraz produkcji wysokiej jakości form wtryskowych, w szczególności dwukomponentowych.

W ofercie firmy DPS znajdują się:

- Agregaty wtryskowe – samodzielne jednostki wtryskowe, posiadające własne sterowanie, służące do wtrysku drugiego koloru lub drugiego komponentu. Jest do doskonałe rozwiązanie dla firm produkujących lub chcących rozpocząć produkcję wyrobów dwukomponentowych, ponieważ agregat taki można założyć na każdej posiadanej przez Państwa wtryskarce, zarówno w położeniu pionowym jak i poziomym, w zależności od tego jak skonstruowana jest forma wtryskowa.Z rozwiązań takich korzystają również narzędziownie wykonujące dwukomponentowe formy. Zakup takiego systemu pozwalana swobodę w testowaniu nowych narzędzi bez konieczności zawożenia ich do siedziby klienta. Ponadto zakup agregatu jest bez wątpienia znacznie korzystniejszy cenowo od zakupu dwukomponentowej wtryskarki. Dostępne są agregaty dla gramatury od 18g. Górna granica nie istnieje, ponieważ na zamówienie wykonujemy agregaty mogące przetwarzać do kilkunastu kilogramów surowca.

 

- Stoły obrotowe, które można zamontować na dowolnej posiadanej przez Państwa wtryskarce.

 

- Systemy sekwencyjnego sterowania dyszami wtryskowymi.

 

- System „Minigas” do wtrysku z wykorzystaniem gazu.

 

- Kolektory do kontroli przepływu wody w obiegach chłodzących.

 

- Systemy kontroli chłodzenia form i maszyn wtryskowych.

 

- Wyspecjalizowane formy wtryskowe, w tym formy dwukomponentowe do artykułów gospodarstwa domowego, przemysłowych, branży opakowaniowej, samochodowej i wielu innych.

Szczotkarstwo Wtryskarki Linie Wytłaczające
Przetwórstwo poliuretanu Obuwie Obróbka drewna
Maszyny używane Peryferia Obróbka metalu
powrót na górę ↑
ANA BIURO HANDLOWE
Łódź 93-574, Ul. Radwańska 72/6, tel.: +48 (42) 639 28 50, fax: +48 (42) 636 23 06, e-mail:
design & hosted by : ntgroup